Współpraca Handlowa

BIUSTONOSZ DO LAKTATORA
SIMPLE WISHES

Odciąganie pokarmu przy pomocy laktatora umożliwia mamom karmienie dziecka swoim pokarmem w sytuacji rozdzielenia, na przykład wtedy, gdy muszą wrócić do pracy i przebywają z dala od dziecka przez cały dzień. Mamy karmiące często odciągają pokarm wielokrotnie w ciągu dnia.

Używanie laktatora jest znacznie łatwiejsze z biustonoszem Simple Wishes, ponieważ pozwala mamom odciągać pokarm bez używania rąk. Odciąganie pokarmu dające swobodę rąk ma wiele zalet:

* Promuje używanie laktatora przez dłuższy okres czasu.

* Skraca czas trwania każdej sesji odciągania pokarmu.

* Ułatwia odciąganie pokarmu z obu piersi jednocześnie.

* Pozwala na masowanie piersi, relaks i myślenie o dziecku
   podczas odciągania pokarmu.SPRZEDAŻ HURTOWA

Jeżeli jesteś dostawcą produktów dla matek karmiących, sprzedajesz laktatory, akcesoria dla kobiet w ciąży lub niemowląt, produkty Simple Wishes będą doskonale pasować do Twojej oferty. Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem z nami współpracy, skontaktuj się z naszym Działem Handlowym w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Kontakt

Dział Handlowy jest czynny od pon.-pt. w godz.8-16.

Tel. 12 2740570 nr wew.1
 

Opinie mam...

"Jestem taka szczęśliwa, że znalazłam ten biustonosz! Sprawił, że mój czas w pracy jest bardziej efektywny, kiedy odciągam pokarm przy biurku. Mogę wysyłać e-maile i nie czuję się winna, jakbym marnowała czas a jednocześnie mogę być dobrą mamą i odciągać pokarm dla mojego dziecka kiedy pracuję. Moje ramiona zwykle robiły się spięte, kiedy trzymałam w górze lejki. Od kiedy używam tego biustonosza, jestem bardziej zrelaksowana i czuję, że mleko wypływa szybciej niż wcześniej co sprawia , że odciąganie pokarmu jest też bardziej efektywne."
...więcej
JESSICA H.
"Poleciłabym biustonosz SW jako lepszy niż wszystkie inne biustonosze do laktatora. Instrukcja używania biustonosza była świetna. Ilustracje na opakowaniu były bardzo pomocne. Uwielbiam ten materiał, jest miękki i mocny. Bardzo mocno trzyma butelki. Mogę stać, trzymać dziecko, chodzić i w ogóle nie martwię się, że butelka wypadnie lub wyleje się mleko."
...więcej

ELIZABETH C.
San Francisco, CA
"Wspaniały, innowacyjny produkt. Ten biustonosz do laktatora jest o wiele lepszy niż inne biustonosze do laktatora, których używałam wcześniej. Po pierwsze ten produkt jest wykonany z bardzo dobrej jakości materiału, który jest bardzo przyjemny w kontakcie ze skórą. Po drugie, mogę swobodnie się poruszać kiedy odciągam pokarm i nic nie przecieka. Po trzecie, doskonała obsługa klients (odpowiedź na e-mail w ciągu kilku minut). Generalnie, jestem bardzo zadowoloną klientką."
...więcej
IRINA R.
Sacramento, CA
Copyright © 2012 Simple Wishes. Wszystkie prawa zastrzeżone.