Mamy o biustonoszu Simple Wishes

KRISTINE H., San Francisco, CA

"Uwielbiam ten biustonosz. Używałam produktu innej marki przez około trzy miesiące i był dobry, ale problemem był brak możliwości regulacji. Otwory w nim były całkiem duże i rozciągliwe i zawsze się martwiłam, że lejki laktatora wypadną. Ten, śmiem powiedzieć, sprytny biustonosz ma nieskończone możliwości dopasowywania, co jest dobre ponieważ moje ciało ciągle się zmienia, 4 miesiące po porodzie. A ta część w biustonoszu Simple Wishes, do której wkłada się lejki zdecydowanie o wiele bezpieczniej utrzymuje te części, do których odciągany jest pokarm. Jedno zmartwienie mniej, jeśli idzie o rozlewanie, zwłaszcza kiedy się używa woreczków do zamrażania, które niepokojąco zwisają na złączeniu (w przeciwieństwie do przykręcanych butelek).

Cena jest naprawdę dobra biorąc pod uwagę wzornictwo i jakość produktu. Byłam zaskoczona tym, jak przyjemny jest materiał. Oh i opakowanie jest niesamowite. Ani trochę nie krępujące. Produkt dostatecznie atrakcyjny i w dobrej cenie, co sprawia że można go podarować jako prezent nowej mamie. Odciąganie pokarmu z obu piersi na raz bez używania rąk jest dla mnie świetne, a ten biustonosz jest dobrym dodatkiem do mojego laktatora. Prawie zapomniałam: instrukcje są bardzo przemyślane i jasne, co wiele znaczy biorąc pod uwagę generalnie beznadziejne instrukcje produktów związanych z małym dzieckiem."
KERRI O., Ballard, WA

"Biustonosz do laktatora Simple Wishes daje rozwiązanie dla odciągania pokarmu! Jeśli ktoś jest podobny do mnie, a ja jestem osobą, która robi wiele rzeczy na raz. Kiedy regularnie odciągałam pokarm dla mojego synka, wypróbowałam wszystkie sposoby zakładania moich biustonoszy do karmienia z laktatorami i gumkami, tak żebym mogła odciągać pokarm i pracować przy komputerze w tym samym czasie. Bez powodzenia! Możecie wyobrazić sobie moje podekscytowanie kiedy zobaczyłam biustonosz Simple Wishes! W przeciwieństwie do konkurencji (ponieważ wiem, że są jeszcze inne biustonosze do laktatora) Simple Wishes jest dla mamy, która nie chce rezygnować ze stylu na rzecz funkcjonalności. Ten biustonosz ma wygodne dopasowanie, które łatwo się reguluje i mamy, to naprawdę działa! Minęły czasy garbienia się, trzymania lejków laktatora i bycia unieruchomioną na 15 minut! Z biustonoszem Simple Wishes możesz złapać dwie sroki za ogon."

 

IRINA R., Sacramento, CA

"Wspaniały, innowacyjny produkt. Ten biustonosz do laktatora jest lepszy niż inne takie biustonosze, których wcześniej próbowałam. Po pierwsze, ten produkt jest wykonany z bardzo dobrej jakości materiału, który daje bardzo przyjemne uczucie w kontakcie ze skórą. Po drugie mogę się poruszać kiedy odciągam pokarm i nic nie wycieka. Po trzecie doskonała obsługa klienta (odpowiedź drogą mailową w ciągu kilku minut). Sumując, jestem bardzo zadowoloną klientką."

LYN E., Boulder, CO

"Mam czteromiesięcznego chłopczyka, i jestem w okresie najbardziej intensywnego karmienia piersią mojego syna. Ostatnio pojechałam na ABC Kids Expo w Las Vegas bez mojego chłopczyka i spędziłam tydzień z dala od niego. Z bólem serca, próbowałam utrzymać produkcję mleka na odpowiednim poziomie kiedy byłam daleko, odciągając pokarm co kilka godzin. Nigdy nie odciągałam tak dużo! Biustonosz Simple Wishes Hands Free pomagał mi wywołać wypływ pokarmu, ponieważ mogłam siedzieć w bujanym fotelu i po prostu zrelaksować się i myśleć o moim synku bez zajmowania się laktatorem. Właściwie odciągałam więcej pokarmu kiedy używałam biustonosza. Utrzymywał lejki we właściwym miejscu i rzeczywiście nie wymagał używania rąk! Ten produkt jest niezbędny dla wszystkich kobiet, które codziennie odciagają pokarm!"

ARLENE O., Cambridge, MA

"To naprawdę cudowne móc teraz komfortowo odciągać pokarm bez używania rąk!  Uwielbiam ten stylowy biustonosz. Przy użyciu paska z rzepami mogłam dopasować go tak, że jest dla mnie idealny.  Jest tak wygodny, że noszę go przez cały czas kiedy jestem w pracy, dzięki czemu moje odciąganie pokarmu w pracy jest szybsze (nie spędzam czasu na zakładaniu i zdejmowaniu innego biustonosza w czasie pracy).  Mogę także wysyłać maile lub czytać w czasie moich przerw na odciąganie pokarmu, co pomaga mi bardziej efektywnie wykorzystywać czas w pracy.  Jeszcze raz dziękuję, za ułatwienie mi powrotu do pracy.  Cieszę się, że będę mogła kontynuować karmienie dziecka moim mlekiem jeszcze przez wiele miesięcy z pomocą tego biustonosza i będę mogła komfortowo odciągać pokarm kiedy jestem w pracy."

EYDE O., Boston, MA

"Uwielbiam ten biustonosz! To jest zdecydowanie najlepszy biustonosz do laktatora. Używałam innych i wszystkim brakowało odpowiedniego nacisku, żeby lejki dobrze przylegały podczas odciągania pokarmu. Poleciłabym ten biustonosz jako najlepszy ze wszystkich."

REBECCA K., San Francisco, CA

"Biustonosz Simple Wishes zaoszczędził mi tyle czasu i energii. Moje dziecko urodziło się 7 tygodni wcześniej. Miałam także zespół cieśni nadgarstka i trzymanie lejków było dla mnie trudne w czasie kiedy przez 8 tygodni nie używałam biustonosza do laktatora. Potem znalazłam biustonosz Simple Wishes.

Jestem mega producentem od kiedy pojawiło się u mnie mleko (60-70oz dziennie) tak więc nie trzeba dodawać, że odciąganie pokarmu czasami może zająć trochę więcej czasu. To, że mogę używać obu moich rąk kiedy odciągam pokarm jest cudowne. Mogę trzymać także moją małą dziewczynkę a dla mnie, ponieważ pracuję na cały etat, to że mogę jednocześnie trzymać dziecko i odciągać pokarm kiedy wrócę do domu, jest oszczędnością czasu. Żałuję tylko, że nie miałam go wcześniej.

Używałam także innych biustonoszy do laktatora, ale ich jakość nawet nie może sie porównać. Materiał jest super miękki i biustonosz jest bardzo wygodny. Rzep na plecach może trochę drapać, jeżeli nie jest równo przypięty, ale generalnie jest to świetny biustonosz i kupię sobie następny, jeżeli będzie taka potrzeba. Dziękuję Simple Wishes za świetny biustonosz!!"

 

JESSICA H., Yorktown, VA

"Co za wspaniały produkt!! Karmię piersią moje trzecie dziecko i to jest pierwszy raz kiedy używam biustonosza do laktatora, co poleciła mi przyjaciółka. Szukałam informacji w internecie, przejrzałam stronę Simple Wishes i porównałam ich biustonosz do innych rodzajów biustonoszy do laktatorów. Zostawiłam wiadomość i otrzymałam telefon od Joy, która naprawdę poświęciła swój czas i okazała zainteresowanie rozmawiając ze mną o moich potrzebach i świetnie mi doradziła, ponieważ mam duże piersi (44H) i miałam problem z zatkanymi kanalikami mlecznymi od noszenia biustonosza do karmienia. Obługa Klienta była doskonała od początku do końca!!

Opakowanie produktu jest bardzo ładne z obrazkową instrukcją. Podoba mi się jasnoróżowy kolor biustonosza, materiał jest taki miękki; jest naturalny w dotyku i jest doskonały dla miękiej skóry piersi, która może być wrażliwa podczas karmienia piersią. Rzep z tyłu jest mocny i trwały i o wiele lepszy niż tradycyjne rzepy z dużymi pętelkami, które zazwyczaj się widzi. Biustonosz jest bardzo dobrze zaprojektowany i niezwykle uniwersalny dzięki możliwości regulacji z tyłu, z przodu i ramiączkom. Biustonosz zdecydowanie sprawdza się i bezpiecznie utrzymuje lejki mojego laktatora Medela Pump in Style. Zabrało mi chwilę zanim uświadomiłam sobie, że muszę włożyć lejki pod wszystkie 4 warstwy materiału, tak żeby dokładnie przylegały, materiał trzyma je bezpiecznie na miejscu.

Jestem taka szczęśliwa, że znalazłam ten biustonosz!! Sprawił, że mój czas w pracy jest bardziej efektywny, kiedy odciągam pokarm przy biurku. Mogę wysyłać e-maile i nie czuję się winna, jakbym marnowała czas a jednocześnie mogę być dobrą mamą i odciągać pokarm dla mojego dziecka kiedy pracuję. Moje ramiona zwykle robiły się spięte, kiedy trzymałam w górze lejki. Od kiedy używam tego biustonosza, jestem bardziej zrelaksowana i czuję, że mleko wypływa szybciej niż wcześniej co sprawia, że odciąganie pokarmu jest też bardziej efektywne. Mogę także z łatwością masować piersi, aby dokładnie opróżnić je z mleka. Używam go dwa rzy dziennie o 10 rano i 2 po południu. Uwielbiam go!!

Dziękuję Joy i jej siostrom za stworzenie WSPANIAŁEGO produktu dla karmiących mam pracujących lub nie."

OPINIE ZNANYCH MAM


...od Camila Alves (modelka), Venice, CA

Keren, Joy, Lydia i Debra

Dziewczyny, macie świetny produkt.
Bardzo dziękuję, że przysłałyście mi jeden.
Naprawdę to doceniam.

Wszystkiego dobrego,
Camila Alves

...od Nicole Sullivan (aktorka), Los Angeles, CA

Drogie 4 genialne siostry:

Nazywam się Nicole Sullivan. Jestem aktorką w Los Angeles. Właśnie otrzymałam wasz biustonosz do laktatora w torbie z prezentem na Dzień Matki. I wszystko co mogę powiedzieć to JEJ! Mam dwuletniego synka i karmiłam go piersią przez 8 miesięcy. Zaczął przesypiać noce w wieku 3 miesięcy. Ale jeśli ja też przesypiałabymm noc, spadłaby moja produkcja mleka. Tak więc ustawiałam budzik i odciągałam pokarm. Ciągle słyszałam o tych biustonoszach, które umożliwiają czytanie lub pisanie, kiedy odciągasz pokarm ... ale nigdy takiego nie widziałam. A teraz... oto jest! Spodziewam się drugiego dziecka w sierpniu i jestem bardzo podekscytowana tym, że będę używać waszego produktu!

Bardzo dziękuję!
Nicole
 

Opinie mam...

"Jestem taka szczęśliwa, że znalazłam ten biustonosz! Sprawił, że mój czas w pracy jest bardziej efektywny, kiedy odciągam pokarm przy biurku. Mogę wysyłać e-maile i nie czuję się winna, jakbym marnowała czas a jednocześnie mogę być dobrą mamą i odciągać pokarm dla mojego dziecka kiedy pracuję. Moje ramiona zwykle robiły się spięte, kiedy trzymałam w górze lejki. Od kiedy używam tego biustonosza, jestem bardziej zrelaksowana i czuję, że mleko wypływa szybciej niż wcześniej co sprawia , że odciąganie pokarmu jest też bardziej efektywne."
...więcej
JESSICA H.
"Poleciłabym biustonosz SW jako lepszy niż wszystkie inne biustonosze do laktatora. Instrukcja używania biustonosza była świetna. Ilustracje na opakowaniu były bardzo pomocne. Uwielbiam ten materiał, jest miękki i mocny. Bardzo mocno trzyma butelki. Mogę stać, trzymać dziecko, chodzić i w ogóle nie martwię się, że butelka wypadnie lub wyleje się mleko."
...więcej

ELIZABETH C.
San Francisco, CA
"Wspaniały, innowacyjny produkt. Ten biustonosz do laktatora jest o wiele lepszy niż inne biustonosze do laktatora, których używałam wcześniej. Po pierwsze ten produkt jest wykonany z bardzo dobrej jakości materiału, który jest bardzo przyjemny w kontakcie ze skórą. Po drugie, mogę swobodnie się poruszać kiedy odciągam pokarm i nic nie przecieka. Po trzecie, doskonała obsługa klients (odpowiedź na e-mail w ciągu kilku minut). Generalnie, jestem bardzo zadowoloną klientką."
...więcej
IRINA R.
Sacramento, CA
Copyright © 2012 Simple Wishes. Wszystkie prawa zastrzeżone.