Cztery SiostryJesteśmy siostrami, które założyły i prowadzą własny wspólny biznes. W naszej rodzinie szóstka z dziewięciorga dzieci pracuje dla Simple Wishes. Podczas naszego rozwoju jest dla nas bardzo ważne, żeby każdy kto pracuje z nami lub dla nas czuł, że jest częścią naszej rodziny.

Naszym celem jest dostarczanie kobietom wyjątkowych produktów, które są im pomocne w okresie karmienia piersią, ułatwiając im osiągnięcie poczucia większej pewności siebie. Nauczyłyśmy się podczas karmienia piersią całej naszej dziewiątki, że są ogromne korzyści, ale mogą być także wyzwania. Przy pomocy naszych produktów staramy się zmniejszać niektóre z tych wyzwań, aby dodawać kobietom sił w kontynuowaniu zapewnienia ich dzieciom tak wspaniałego pokarmu. Mleko matki jest tak naprawdę pierwszym organicznym posiłkiem, jaki spożywa Twoje dziecko.


 

Opinie mam...

""Jestem taka szczęśliwa, że znalazłam ten biustonosz! Sprawił, że mój czas w pracy jest bardziej efektywny, kiedy odciągam pokarm przy biurku. Mogę wysyłać e-maile i nie czuję się winna, jakbym marnowała czas a jednocześnie mogę być dobrą mamą i odciągać pokarm dla mojego dziecka kiedy pracuję. Moje ramiona zwykle robiły się spięte, kiedy trzymałam w górze lejki. Od kiedy używam tego biustonosza, jestem bardziej zrelaksowana i czuję, że mleko wypływa szybciej niż wcześniej co sprawia , że odciąganie pokarmu jest też bardziej efektywne."
...więcej
JESSICA H.
"Poleciłabym biustonosz SW jako lepszy niż wszystkie inne biustonosze do laktatora. Instrukcja używania biustonosza była świetna. Ilustracje na opakowaniu były bardzo pomocne. Uwielbiam ten materiał, jest miękki i mocny. Bardzo mocno trzyma butelki. Mogę stać, trzymać dziecko, chodzić i w ogóle nie martwię się, że butelka wypadnie lub wyleje się mleko."
...więcej

ELIZABETH C.
San Francisco, CA
"Wspaniały, innowacyjny produkt. Ten biustonosz do laktatora jest o wiele lepszy niż inne biustonosze do laktatora, których używałam wcześniej. Po pierwsze ten produkt jest wykonany z bardzo dobrej jakości materiału, który jest bardzo przyjemny w kontakcie ze skórą. Po drugie, mogę swobodnie się poruszać kiedy odciągam pokarm i nic nie przecieka. Po trzecie, doskonała obsługa klients (odpowiedź na e-mail w ciągu kilku minut). Generalnie, jestem bardzo zadowoloną klientką."
...więcej
IRINA R.
Sacramento, CA
Copyright © 2012 Simple Wishes. Wszystkie prawa zastrzeżone.