Biustonosz do Laktatora Simple Wishes Hands Free


Biustonosz Simple Wishes to doskonałe udogodnienie dla mam odciągających pokarm przy pomocy laktatora, ponieważ daje im swobodę rąk i umożliwia wykonywanie innych czynności lub po prostu całkowity relaks w czasie sesji odciągania pokarmu. Ten wygodny i stylowy, wykonany z miękkiego materiału biustonosz posiada regulowany obwód, aby zapewnić każdej mamie dobre dopasowanie przez cały okres karmienia. Biustonosz Simple Wishes jest dostępny w dwóch regulowanych rozmiarach: XS/S/M i L/XL/XXL oraz w dwóch kolorach: czarnym i różowym.

1. Regulowany rozmiar: zapewnia dobre dopasowanie nawet z upływem czasu, dzięki specjalnemu panelowi mocowanemu z tyłu na rzepy (regulacja do 25cm).
2. Idealne dopasowanie: specjalna wstawka z przodu biustonosza pozwala oddalić miseczki o 5cm, aby zapewnić odpowiednie ułożenie lejków laktatora.
3. Czterowarstwowy system podtrzymujący: zabezpiecza lejki przed wypadnięciem i zapewnia ich dobre przyleganie do piersi.
4. Przeznaczony do pracy z wszystkimi laktatorami elektrycznymi (za wyjątkiem tych, w których silniczek mocowany jest przy lejku laktatora).

Zalety Biustonosza Simple Wishes


1. Pomaga mamom wykonywać inne zadania podczas odciągania pokarmu:

Mamy karmiące piersią, które potrzebują regularnie odciągać pokarm wiedzą jak wiele czasu może to zajmować. Biustonosz do laktatora Simple Wishes daje mamom więcej swobody podczas odciągania pokarmu dzięki temu, że mocno i bezpiecznie przytrzymuje butelki, tak że mamy mogą mieć wolne ręcę, żeby robić inne rzeczy. Z tym biustonoszem mamy mogą pisać na klawiaturze komputera, rozmawiać przez telefon, lub czytać gazetę kiedy odciągają pokarm. A dodakowy bonus, konstrukcja biustonosza bezpiecznie podtrzymująca butelki pomaga ograniczyć rozlewanie mleka, czyniąc odciąganie pokarmu bardziej efektywnym.

2. Komfortowy i uniwersalny:

Biustonosz może być prany w pralce. Wykonany jest w 83% z miekkiej bawełny i w 17% ze spandexu dla zapewnienia długotrwałego komfortu. Dodatkowo, jego szwy zostały specjalnie tak wykonane, żeby nie podrażniać wrażliwych obszarów skóry. Biustonosz Simple Wishes może być używany z laktatorami elektrycznymi wszystkich marek i dostosowany jest do odciągania pokarmu z obu piersi jednocześnie. Dla dodatkowej wszechstronności, biustonosz może być noszony bez ramiączek, z ramiączkami założonymi standardowo lub skrzyżowanymi na plecach.

3. Dopasowany do zmieniających się kształtów karmiącj kobiety:

Zaprojektowany z myślą o ciele karmiącej kobiety, tylny panel biustonosza może regulować swoją szerokość aż do 25cm (10"), podczas gdy opcjonalnie przypinany na zamek panel przedni zapewnia dodatkowe 5cm regulacji odstępu pomiędzy miseczkami. Ta kombinacja pozwala mamom dopasować biustonosz do zmieniającego się kształtu ich piersi podczas ich całego okresu karmienia.

O Simple Wishes


Wspieranie Mam Prostymi Rozwiązaniami!
Simple Wishes zostało założone przez cztery siostry-i-matki, z których każda traktuje bycie mamą jako radości i wyzwania. Łącząc swoje różnorodne doświadczenia zawodowe, ta dynamiczna czwórka dąży do stworzenia przyjaznych mamom produktów dla nowoczesnych kobiet.
Używając swojego głównego produktu, Biustonosza do Laktatora Simple Wishes, jako platformy startowej, ta grupa kreatywnych mam planuje rozwinąć się w stylową markę, która będzie kontynuować wspieranie społeczności mam. Misją Simple Wishes jest oferowanie prostych rozwiązań: innowacyjnych produktów, któr pomagają kobietom odnosić z pewnością siebie sukcesy na polu rodzicielstwa przy jednoczesnym prowadzeniu dobrze zbalansowanego, aktywnego i odważnego życia. Wierzą, że szczęśliwa mama oznacza szczęśliwe dziecko i szczęsliwą rodzinę.


Simple Wishes Product Images Simple Wishes Product Images Simple Wishes Product Images Simple Wishes Product Images


Zdjęcia Produktu


Simple Wishes Product Images Simple Wishes Product Images Simple Wishes Product Images Simple Wishes Product Images Simple Wishes Product Images


Ilustracje


Simple Wishes Product Images Simple Wishes Product Images Simple Wishes Product Images Simple Wishes Product Images

Zakładanie i dopasowywanie biustonoszaZobacz jak założyć i dopasować biustonosz Simple Wishes.

PREZENTACJA VIDEO


Wersja 2-minutowa:Wersja 30-sekundowa:
Sprawdź swój rozmiar


Biustonosz do Laktatora Simple Wishes sprzedawany jest w dwóch uniwersalnych rozmiarach: XS/S/M oraz L/XL/XXL. Dzięki możliwości regulowania obwodu i rozstawu miseczek, możesz idealnie dopasować biustonosz nawet wtedy, kiedy Twoje ciało się zmienia. Sprawdź w poniższej tabeli, który rozmiar będzie dla Ciebie odpowiedni (kliknij na tabelę, aby ją powiększyć).

 

Opinie mam...

"Jestem taka szczęśliwa, że znalazłam ten biustonosz! Sprawił, że mój czas w pracy jest bardziej efektywny, kiedy odciągam pokarm przy biurku. Mogę wysyłać e-maile i nie czuję się winna, jakbym marnowała czas a jednocześnie mogę być dobrą mamą i odciągać pokarm dla mojego dziecka kiedy pracuję. Moje ramiona zwykle robiły się spięte, kiedy trzymałam w górze lejki. Od kiedy używam tego biustonosza, jestem bardziej zrelaksowana i czuję, że mleko wypływa szybciej niż wcześniej co sprawia , że odciąganie pokarmu jest też bardziej efektywne."
...więcej
JESSICA H.
"Poleciłabym biustonosz SW jako lepszy niż wszystkie inne biustonosze do laktatora. Instrukcja używania biustonosza była świetna. Ilustracje na opakowaniu były bardzo pomocne. Uwielbiam ten materiał, jest miękki i mocny. Bardzo mocno trzyma butelki. Mogę stać, trzymać dziecko, chodzić i w ogóle nie martwię się, że butelka wypadnie lub wyleje się mleko."
...więcej

ELIZABETH C.
San Francisco, CA
"Wspaniały, innowacyjny produkt. Ten biustonosz do laktatora jest o wiele lepszy niż inne biustonosze do laktatora, których używałam wcześniej. Po pierwsze ten produkt jest wykonany z bardzo dobrej jakości materiału, który jest bardzo przyjemny w kontakcie ze skórą. Po drugie, mogę swobodnie się poruszać kiedy odciągam pokarm i nic nie przecieka. Po trzecie, doskonała obsługa klients (odpowiedź na e-mail w ciągu kilku minut). Generalnie, jestem bardzo zadowoloną klientką."
...więcej
IRINA R.
Sacramento, CA
Copyright © 2012 Simple Wishes. Wszystkie prawa zastrzeżone.